Novinky z výstavy Maison Objet | január 24

Okrúhly - 30.ročník najvýznamnejšej európskej výstavy pre oblasť bytových vôní - ponúkol opäť množstvo noviniek. Nechajte sa inšpirovať...

 

Voluspa

 

Červená symbolizuje vášeň, energiu a dynamiku. Taká je aj Cherry Gloss v neprehliadnuteľných nádobách... Okrem nej Voluspa pri príležitosti oslavy 20.ročného výročia pôsobenia na trhu pripravila liminované balenie najpredávanejších vôní v ponuke: Baltic Amber, Goji Tarocco Orange a French Cade Lavender. 

Poslednou, nemenej zaujímavou novikou je California Summers z línie Japonica. Svieža novinka, v ktorej sú skombinované tóny morskej vody, morskej soli, teplej vanilky a teakového dreva

IMG_1607    IMG_1612   

IMG_1625

Ladenac

Medzi januárovými novinkami sme obdivovali nové Bois de Russie vajíčko, tentokrát v nadčasovej a univerzálnej bielo-čiernej kombinácii. Okrem toho dostali vajíčka nový obal. Luxusný magnetický box, ktorý ešte viac podčiarkuje jedinečnosť týchto produktov.

bois de russie white + black 220g  bois de russie new box

 

Pre milovníkov luxusu Ladenac pripravil novú limitovanú edíciu - darčekové sady OASIS v 3 vôňach, zabalené v exkluzívnom darčekovom boxe.

IMG_1603   

 

ester-erik

Neprehliadnutelný stánok tvorený z obrovskej steny sviečok nespočetného množstva farieb, doplnený o elegantne naaranžované sviečky, ktoré si môžete predstaviť priamo vo svojej kuchyni, či obývačke. 

IMG_1650

 

IMG_1660  IMG_1654

Výrobca odprezentoval novinky vo svojom portfóliu - outdoorové sviečky vo dvoch veľkostiach a sklenené tunely, ktoré ochránia indoorové sviečky ester-erik pred vetrom tak, že ich budete môcť spokojne páliť aj na terase, či balkóne.

 

Paddywax

Aj značka Paddywax si dáva na uvedení noviniek záležať a dvakrát do roka prináša oku lahodiace novinky. Nás chytili za srdce najmä produkty z línie ADOPO, odliate do veselých nádob, zabalené vo veľmi pekných darčekových krabičkách. Čo na ne hovoríte? 

Úžasnou správou je, že sa rozrástla rodinka kadidlových domčekov, ktoré sa vypredali ešte v októbri 23. V ponuke keramických domčekov nájdete 3 nové kúsky.

IMG_1634     IMG_1631

Aery

V našom portfóliu je aj nová anglická značka Aery, ktorú ešte nemáme zobrazenú na eshope. Je to cenovo dostupná značka, v ktorej portfóliu okrem ponuky vonných sviečok nájdete aj nádherné a kvalitné produkty z oblasti osobnej starostlivosti (mydlá, soli do kúpeľa, aroma oleje na ovplyvnenie nálady, rollery na pulzné body a mnohé ďalšie produkty).