Dychberúce novinky Ladenac a Vila Heranos z MOM v Paríži

Ste zvedaví, aké novinky odprezentoval Ladenac a Vila Hermanos na tohtoročnom MOM v Paríži?

Nedá nám začať ničím iným, ako líniou Scull. Tí z vás, ktorí poznajú mexický Dia de los Muertos, budete po vzhliadnutí línie Scull vedieť, kde výrobca čerpal inšpiráciu. Pre Mexičanov ide o najobľúbenejší a najvýznamnejší sviatok, ktorého sa zúčastňujú milióny ľudí. Je plný sviečok, farieb, hudby a jedla. Najtypickejším symbolom sviatku je lebka a ide o sviatok veľmi blízky nášmu Sviatku všetkých svätých. V línii Scull nájdete dve keramické vajíčka – biele a červené s ručne dekorované farebnými obrázkami lebiek a ozdobnými krištáľmi. 

   

Ďalšou novinkou od Ladenac sú telové parfumy. Ide o noviku, o ktorej vám povieme viac neskôr. Nateraz len uvedieme, že pôjde o parfumy z kategórie „Niche“, nepôjde teda o typické komerčné produkty, ale o najvyššiu kvalitu a absolútnu exkluzivitu. Okrem klasického formátu parfumu v sprejovej forme výrobca predstavil aj celkom nový formát – pevný pafrum, ktorý je skombinovaný s voskom (zmes vosku kokosového, shea, jojoba, karnaubského a vitamínu E) a nanáša sa natieraním priamo na telo.

Vo Vila Harmanos výrobca predstavil dve novinky. Prvou je línia Talisman, ktorá je odliata v ikonických liekovkách a jednotlivé  je dostupná vo dvoch veľkostiach: 250g a 500g. 100% prírodný vosk sa mení v závislosti od vône, tzn., že každá vôňa má vlastnú prírodnú zmes vosku:

  • VÁŽKA – zelená nádoba: 100% prírodný vosk – zmes ryžového vosku
  • CHROBÁK – modrá nádoba: 100% prírodný vosk – zmes kokosového vosku
  • VČELA – hnedá nádoba: 100% prírodný vosk – zmes včelieho vosku
  • MOTÝĽ – modrá nádoba: 100% prírodný vosk – zmes želatínového vosku

           

Druhou novinkou je línia Insect, odliata v bielych keramických nádobách s výraznou čiernobielou potlačou, korkovým vrchnákom a dreveným knôtom. Dostupná je vo dvoch veľkostiach: 75g a 190g:

  • SCARABEUS
  • ROHÁČ
  • SRŠEŇ
  • CHRÚST

 

Dostupnosť noviniek na našom trhu: začiatok októbra.

Video z MOM si môžete stiahnuť tu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie