Kringle Candle a Root Candles očaria vôňami na výstave Interbeauty

V poradí už 34. medzinárodný veľtrh kozmetiky Interbeauty zaujme všetkých nadšencov krásy a vôní v dňoch 9. a 10. februára 2018 na výstavisku Incheba v Bratislave. Naše jedinečné produkty Kringle CandleRoot Candles tam nájdete tiež, pretože s krásou úzko súvisia.

Starostlivosť o vzhľad, ale aj náladu

Na medzinárodnom veľtrhu INTERBEAUTY v Bratislave sa už tradične stretnú vystavovatelia produktov skrášľovania, či už ide o vlasovú a pleťovú kozmetiku, parfumy, alebo dokonca služby skrášľovania. Každý, kto sa na výstave zúčastní, má možnosť zažiť exhibičné vystúpenia a súťaže alebo si zaobstarať niektoré produkty a služby za špeciálne ceny. Inšpirovať sa však nemusíte, len čo sa týka starostlivosti o váš vzhľad. Naše značky vonných sviečok nájdete v Inchebe v hale B1 (stánok č. 251), kde budeme vystavovať produkty Kringle Candle, Country CandleRoot Candles.

Vonné sviečky si budete môcť prezrieť naživo, privoňať si k nim a vybrať si tú pravú vôňu. Na veľtrhu Interbeauty sa dozviete o najnovších vychytávkach zo sveta kozmetiky a tiež krásy všeobecne. Domov sa teda nemusíte vrátiť iba namaľovaní, učesaní a navoňaní, ale taktiež s plnou taškou voňavých produktov Kringle Candle a Root Candles, ktoré dodajú vašej domácnosti či kancelárii osobitnú atmosféru. Keďže jar je tu čo nevidieť, tešiť sa môžete najmä na svieže a jarné vône, ktoré sa nám s týmto ročným obdobím spájajú, ale zároveň budú vystavené aj bestsellery z ostatných kategórií vôní.

 

IMG_1546 IMG_1540

 

Navštívte náš stánok

Pri návšteve výstavy Interbeauty sa zaiste necháte zlákať aj bohatým sprievodným programom, ako je Valentínska zmenáreň, súťaže v tvorbe účesov a mejkapu či v maľovaní na telo. Určite nevynechajte návštevu nášho stánku Kringle Candle – budete si môcť produkty Kringle Candle a Root Candles „vyskúšať na vlastný nos“, čo je rozhodne viac, ako si čítať ich charakteristiku iba na internete. Zároveň vám ponúkneme vybrané sviečky za výrazne lepšie ceny. Pôjde napríklad o produkty, ktoré sa v roku 2018 prestanú vyrábať a vy si ich v stánku 251 budete môcť zakúpiť za naozaj atraktívne ceny, a to nielen pre seba, ale aj svojich blízkych.

Navyše máte možnosť súťažiť o veľkú sviečku z našej ponuky. Stačí, ak sa v našom stánku vyplníte registračný formulár, a už 12. februára sa na našom blogu dozviete meno šťastného výhercu. Tešíme sa na stretnutie s vami.  

690_beauty_jar_18__2_

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie