O značke

cringle-candle-lumaobjekt-titulkaKRINGLE VÔNE

Sviečky Kringle Candle sú sčasti veda, sčasti umenie. A čo je pre nás to najdôležitejšie, je vytvorenie absolútne vernej a pravdivej vône.

 
U každej vonnej sviečky je najnákladnejším samotný vonný olej - zmes prírodne získavaných látok. Volíme aromatické zložky, ktoré sú vernou charakteristikou vône uvedenej na štítku sviečky. Výzvou je dosiahnuť taký mix vôní, ktorý je príťažlivý pokiaľ sviečka nie je zapálená a taktiež po jej zapálení a rozhorení sa.

Jediným spôsobom, ako to dosiahnuť, je neustále zdokonaľovanie. Každá naša vôňa je výsledkom testovania, testovania a ďalšieho testovania.

 

PREČO BIELA?


Jednoducho preto, že sa hodí do akéhokoľvek priestoru, či k akémukoľvek štýlu.

Vďaka svojej elegancii sa biele sviečky Kringle Candle hodia do moderne, či tradične zariadeného interiéru. A navyše, každá sviečka Kringle Candle na dlhé chvíle naplní váš domov autentickou vôňou.

 

Pre tých, ktorých majú radi farby...


Pokiaľ milujete farby a biele sviečky vás nudia, vyberte si Country Candle. V ponuke nájdete 57 rôznych vôní v 4 veľkostiach. 

PREČO 2 KNôTY?

Veľké a stredné sviečky Kringle Candle majú 2 knôty kvôli rýchlejšiemu a intenzívnejšiemu rozvinutiu vône.

 

MYSLÍME EKOLOGICKY 


Značka Kringle Candle používa pre svoje produkty odolné sklo, ktoré je vhodné do mikrovlnnej rúry a umývateľné v umývačke. Potom, ako sviečku miniete, odporúčame použiť „mrazničkovú metódu“ na odstránenie zvyšných stôp po vosku. Experimentujte a bavte sa opakovaným používaním svojich pohárov pre potravinárske kreácie, uskladnenie potravín, či rôznych drobností. Absolútne žiadne olovo nie je súčasťou knôtov, ani iných častí. Výrobné procesy a materiály sú plne v súlade so všetkými predpismi ASTM (Americká spoločnosť pre testovanie materiálov).